
Свердло SDS-Plus - 22х600мм (WERK)
- В наявності
- Код: 61-32792
1 103 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание характеристики: кирпич, камень. Штрих код: 6914466102434. Тип хвостовика: SDS-plus. Загальна довжина: 600 мм. Матеріал обробки: бетон. Виробник: Werk. Країна походження: Китай. Діаметр бура: 22 мм. Робоча довжина: 540 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 22 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 690 |
| Діаметр бура | 22 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал обробки | бетон |
| Опис характеристики | цегла, камінь |
| Робоча довжина | 540 мм |
| Ширина, мм | 46 |
| Штрих код | 6914466102434 |
- Ціна: 1 103 ₴

