
PR-2206 Сковорода зі з'ємною ручкою Агат 20х4,5 см, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124132
1 112 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Кований алюміній. Матеріал ручки: Силікон. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Колір: Чорний. Висота: 4.5 см. Діаметр: 20 см. Розміри: 20*4.5 см. Наявність кришки: Ні. Підходить: Для всіх типів плит. Тип сковороди: Сковорода універсальна. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 4.5 см м |
| Висота, мм | 4.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 20 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал ручки | силікон |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 20*4.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 112 ₴

