
PR-2307-28 Сковорідка Loft 28х6см, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127330
1 446 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: Алюміній. Матеріал ручки: Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch. Додатково: Низ : точкова індукція. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Висота: 5.5 см. Діаметр: 28 см. Розміри: 28*5.5 см. Наявність кришки: Ні. Підходить: Для всіх типів плит. Тип сковороди: Сковорода універсальна. Антипригарне покриття: Marble. Товщина дна: 2.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Marble |
| Висота | 5.5 см м |
| Висота, мм | 5.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Додатково | Низ : точкова індукція |
| Діаметр | 28 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5.5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 446 ₴

