
PR-2211 Сковорода зі з'ємною ручкою і кришкою Агат 28x8 см, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124142
2 127 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Кований алюміній. Матеріал ручки: Силікон. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Висота: 8 см. Діаметр: 28 см. Розміри: 28*8 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Жаростійке скло. Підходить: Для всіх типів плит. Тип сковороди: Сковорода універсальна. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8 см м |
| Висота, мм | 80 |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 28 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручки | силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*8 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 2 127 ₴

