
PR-2107-26 Сковорода 'EMERALD' 26x5,0 см TITANIUM PRO, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-113290
1 489 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021132903. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Алюміній. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Колір: Смарагдовий. Висота: 50 мм. Діаметр: 260 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Наявність кришки: Ні. Підходить: Для всіх видів плит. Кількість приладів у наборі: 1. Матеріал ручок: Бакеліт. Тип сковороди: Сковорода універсальна. Антипригарне покриття: Титанове.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Титанове |
| Висота | 50 мм м |
| Висота, мм | 50 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 260 мм |
| Колір | Смарагдовий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Штрих код | 6902021132903 |
- Ціна: 1 489 ₴

