
PR-2311-20 Сковорода Arma 20х5см, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127426
1 404 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: Алюміній. Матеріал ручки: Бакеліт з ефектом Soft-touch. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Висота: 5 см. Діаметр: 200 мм. Упаковка: Фірмова коробка. Розміри: 20*5 см. Наявність кришки: Ні. Підходить: Для всіх видів плит. Товщина стінки: 1.8 мм. Тип сковороди: Сковорода універсальна. Антипригарне покриття: Так. Товщина дна: 4.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Висота | 5 см м |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft-touch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 20*5 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 404 ₴

