
PR-2302-24 Сковорідка Біла перлина 24х4,7см, PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127316
1 661 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: Алюміній. Матеріал ручки: Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch. Форма: Кругла. Виробник: Pepper. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Колір: Білий. Висота: 4.7 см. Діаметр: 24 см. Розміри: 24*4.7 см. Наявність кришки: Ні. Підходить: Для всіх типів плит. Тип сковороди: Сковорода універсальна. Антипригарне покриття: Pfluon. Товщина дна: 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Товщина дна | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 4.7 см м |
| Висота, мм | 4.7 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Немає |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 24*4.7 см |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорода універсальна |
- Ціна: 1 661 ₴

