
PR-6006 Сковорода 'BLACK ICE' PEPPER (GREBLON C2) 28x5 см
- В наявності
- Код: 61-110809
3 324 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021108090. Ручка: Так. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Сковорідка. Колір: Чорний. Висота: 50 мм. Діаметр: 280 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Розміри: 28*5 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Підходить: Для всіх типів плит. Кількість приладів у наборі: 1. Тип сковороди: Сковорідка універсальна. Антипригарне покриття: Greblon.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon |
| Висота | 50 мм м |
| Висота, мм | 50 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 280 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Підходить | Для всіх типів плит |
| Розміри | 28*5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Сковорідка |
| Тип сковороди | Сковорідка універсальна |
| Штрих код | 6902021108090 |
- Ціна: 3 324 ₴

