
PR-2212 Ківш зі з'ємною ручкою Агат 16х7,5 см 1,2 л., PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124170
1 482 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Кований алюміній. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: Pepper. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ківш. Об `єм: 1.2 л. Колір: Чорний. Висота: 7.5 см. Діаметр: 16 см. Розміри: 16*7.5 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Матеріал ручок: Силікон. Антипригарне покриття: Greblon C2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon C2 |
| Висота | 7.5 см м |
| Висота, мм | 7.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 16 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.2 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16*7.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 482 ₴

