
PR-2301-16 Ківш Біла перлина 16,5х9,2см, 1,8л PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127315
2 300 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Алюміній. Матеріал ручки: Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch. Форма: Кругла. Виробник: Pepper. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ківш. Об `єм: 1.8 л. Колір: Білий. Висота: 9 см. Діаметр: 16 см. Розміри: 16*9 см. Наявність кришки: Так. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Ні. Антипригарне покриття: PFLUON. Товщина стін: 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 9 см м |
| Висота, мм | 9 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 16 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з силіконовими вставками та Softtouch |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.8 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 16*9 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Ківш |
| Толщина стен | 3 мм |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 300 ₴

