
PR-2201 Ківш з кришкою Чорна Перлина 16х9 см 1,8 л., PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124162
2 254 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ківш. Об `єм: 1.8 л. Колір: Чорний. Висота: 9.2 см. Діаметр: 16.5 см. Розміри: 16.5×9.2 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Алюміній. Антипригарне покриття: Pfluon.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Діаметр | 16.5 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Pfluon |
| Висота | 9.2 см м |
| Висота, мм | 9.2 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.8 л |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16.5×9.2 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 254 ₴

