
PR-2215 Каструля зі з'ємними ручками Агат 24х14 см 5,3 л., PEPPER
- В наявності
- Код: 61-124176
2 951 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Кований алюміній. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 4.4 л. Колір: Чорний. Висота: 14 см. Діаметр: 24 см. Розміри: 24*14 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Отвір для випуску пари: Так. Матеріал ручок: Силікон. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 14 см м |
| Висота, мм | 14 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Кований алюміній |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Матеріал ручок | Силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 4.4 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 24*14 см |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 951 ₴

