
PR-2312-16 Ківш Wood 16x8см, 1,2л PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127450
1 671 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: Алюміній. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ківш. Об `єм: 1.2 л. Колір: Чорний. Діаметр: 160 мм. Упаковка: Фірмова коробка. Наявність кришки: Так. Отвір для випуску пари: Так. Кількість приладів у наборі: 1. Товщина стінки: 1.7 мм. Антипригарне покриття: Так. Товщина дна: 4 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.2 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Тип | Ківш |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 671 ₴

