
PR-2309-16 Ківш Arma 16х8см, 1,3л PEPPER
- В наявності
- Код: 61-127444
1 751 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: Алюміній. Матеріал ручки: Бакеліт з ефектом Soft-touch. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Ківш. Об `єм: 1.3 л. Колір: Чорний/сірий. Діаметр: 160 мм. Упаковка: Фірмова коробка. Наявність кришки: Так. Кількість приладів у наборі: 1. Товщина стінки: 1.8 мм. Антипригарне покриття: Так. Товщина дна: 4.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Діаметр | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Да |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Колір | Чорний/сірий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Матеріал ручки | Бакеліт з ефектом Soft-touch |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.3 л |
| Тип | Ківш |
| Товщина дна | 4.5 мм |
| Товщина стінки | 1.8 мм мм |
| Упаковка | Фірмова коробка |
- Ціна: 1 751 ₴

