
PR-6007 Гусятниця 'BLACK ICE' 2в1 PEPPER (GREBLON C2) 32x21x11см, 7,5+3,2л
- В наявності
- Код: 61-110810
5 043 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021108106. Ручка: Так. Форма: Прямокутна. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Гусятниця. Колір: Чорний. Висота: 11 см. Розміри: 32 * 21 * 11 см. Наявність кришки: Так. Отвір для випуску пари: Ні. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 11 см м |
| Висота, мм | 11 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Наявність кришки | Да |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Розміри | 32 * 21 * 11 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Гусятниця |
| Штрих код | 6902021108106 |
- Ціна: 5 043 ₴

