
PR-6004 Жаровня 'BLACK ICE' PEPPER (GREBLON C2) 4,2л. 28x8,5 см
- В наявності
- Код: 61-110807
3 797 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021108076. Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Овальна. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 4.2 л. Колір: Чорний. Висота: 8.5 см. Діаметр: 280 мм. Розміри: 28*8.5 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Отвір для випуску пари: Ні. Кількість приладів у наборі: 1. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8.5 см м |
| Висота, мм | 8.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 280 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 4.2 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 28*8.5 см |
| Ручка | Да |
| Тип | Каструля |
| Форма | Овальна |
| Штрих код | 6902021108076 |
- Ціна: 3 797 ₴

