
PR-6003 Каструля 'BLACK ICE' PEPPER (GREBLON C2) 4,4л. 24x12 см
- В наявності
- Код: 61-110806
3 185 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021108069. Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 4.4 л. Колір: Чорний. Висота: 12 см. Діаметр: 240 мм. Розміри: 24*12 см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Ні. Кількість приладів у наборі: 1. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 12 см м |
| Висота, мм | 12 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 240 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 4.4 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 24*12 см |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021108069 |
- Ціна: 3 185 ₴

