
PR-6001 Каструля 'BLACK ICE' PEPPER (GREBLON C2) 1,5л. 16x8.5 см
- В наявності
- Код: 61-110804
2 121 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021108045. Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Призначення: Приготовление горячих блюд. Форма: Кругла. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 1.5 л. Колір: Чорний. Висота: 8.5 см. Діаметр: 160 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Розміри: 16*8.5см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Термоскло. Отвір для випуску пари: Ні. Кількість приладів у наборі: 1. Антипригарне покриття: Greblon С2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Чорний |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Greblon С2 |
| Висота | 8.5 см м |
| Висота, мм | 8.5 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 160 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал кришки | Термоскло |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 1.5 л |
| Отвір для випуску пари | Немає |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Розміри | 16*8.5см |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 6902021108045 |
- Ціна: 2 121 ₴

