
GT-1102-20 Каструля PRACTICO GUSTO (з силік.ручками), 20 см, 3,6 л
- В наявності
- Код: 61-77383
1 083 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 2000963124292. Материал дверцы духовки: нержавеющая сталь с зеркальной полировкой. Вага: 1.4 кг. Страна-производитель товара: Китай. Кришка: Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком. Использование пара, г/м: для всех типов плит и посудомоечных машин. Шкала уровня воды: внутренняя мерная шкала. Ручка: Так. Ручки: нержавеющая сталь с силиконом и надежным креплением. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Країна походження: Китай. Тип: Каструля. Об `єм: 3.6 л. Колір: Метал. Висота: 19 см. Діаметр: 200 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Так. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Скло. Підходить: Для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах. Отвір для випуску пари: Так. Матеріал ручок: Нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 см м |
| Висота, мм | 19 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Довжина, мм | 23,5 |
| Діаметр | 200 мм |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Колір | Метал |
| Країна походження | Китай |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Матеріал дверцят духовки | неіржавка сталь із дзеркальним поліруванням |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Да |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 3.6 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Підходить | Для приготування на газових, електричних та склокерамічних плитах |
| Ручка | Да |
| Ручки | неіржавка сталь із силіконом і надійним кріпленням |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 21 |
| Шкала рівня води | внутрішня мірна шкала |
| Штрих код | 2000963124292 |
- Ціна: 1 083 ₴

