
GT-1103-22 Каструля LEVEL GUSTO(з силік.ручками), 22 см, 4,7 л
- В наявності
- Код: 61-90855
1 207 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 2000963129204. Вага: 1.5 кг. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Тип: Каструля. Об `єм: 4.7 л. Колір: Нержавіюча сталь. Висота: 22 см. Діаметр: 220 мм. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Скло. Підходить: Для всіх видів плит. Кількість приладів у наборі: 1. Матеріал ручок: Нержавіюча сталь/силікон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см м |
| Висота, мм | 220 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість приладів у наборі | 1 |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь/силікон |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 4.7 л |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Форма | Кругла |
| Штрих код | 2000963129204 |
- Ціна: 1 207 ₴

