
PR-2400-20 Каструля JASMINE PEPPER, 20x11,5 см, 3,3 л
- В наявності
- Код: 61-118168
1 553 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6902021123734. Призначення: Приготування гарячих страв. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Нержавіюча сталь. Призначення: Приготовление горячих блюд. Виробник: PEPPER. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 3.3 л. Колір: Білий. Висота: 115 мм. Діаметр: 200 мм. Можливість миття в посудомийній машині: Ні. Розміри: 20 * 11.5см. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Жаростійке скло. Підходить: Для всіх видів плит. Отвір для випуску пари: Так. Матеріал ручок: Нержавіюча сталь. Товщина стін: від 0.3 до 0.7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PEPPER |
| Колір | Білий |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115 мм м |
| Висота, мм | 115 мм |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Діаметр | 200 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Неіржавка сталь |
| Матеріал кришки | Жаростійке скло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | Немає |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 3.3 л |
| Отвір для випуску пари | Да |
| Призначення | Приготування гарячих страв |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Розміри | 20 * 11.5см |
| Ручка | Да |
| Толщина стен | від 0.3 до 0.7 мм |
| Штрих код | 6902021123734 |
- Ціна: 1 553 ₴

