
Квітковий сад GT-T-122-FG Каструля GUSTO 22 см, 5,1 л
- В наявності
- Код: 61-87713
1 040 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 2000963127934. Материал дверцы духовки: сталь с эмалированным покрытием в 3 слоя. Вага: 1.5 кг. Страна-производитель товара: Турция. Кришка: Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком. Использование пара, г/м: для всех типов плит и посудомоечных машин. Ручка: Так. Матеріал виготовлення: Сталь із емальованим покриттям. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Країна походження: Туреччина. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Каструля. Об `єм: 5.1 л. Колір: Білий з малюнком. Висота: 160 мм. Діаметр: 220 мм. Наявність кришки: Так. Матеріал кришки: Скло. Підходить: Для всіх видів плит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Тип | Каструля |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм м |
| Висота, мм | 160 |
| Гарантія, міс | 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 247,5 |
| Діаметр | 220 мм |
| Використання пари, г/м | для всіх типів плит і посудомийних машин |
| Країна походження | Туреччина |
| Кришка | Жаростійке скло з отвором для випуску пари та металевим обідком |
| Матеріал дверцят духовки | сталь з емальованим покриттям у 3 шари |
| Матеріал виготовлення | Сталь із емальованим покриттям |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Наявність кришки | Да |
| Об `єм | 5.1 л |
| Підходить | Для всіх видів плит |
| Ручка | Да |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Форма | Кругла |
| Ширина, мм | 247 |
| Штрих код | 2000963127934 |
- Ціна: 1 040 ₴

