
GT-1700-50 Таз алюмінієвий 50x15см GUSTO, 22л
- В наявності
- Код: 61-127263
1 204 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал виготовлення: Алюміній. Форма: Кругла. Виробник: Gusto. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Таз. Об `єм: 22 л. Колір: Сріблястий. Висота: 15 см. Діаметр: 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GUSTO |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 50 см |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 15 см |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Об `єм | 22 л |
| Тип | Таз |
- Ціна: 1 204 ₴

