
Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1350-3 NEW(колеса 12", 9кс) (FORTE)
- В наявності
- Код: 61-113401
35 310 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штрих код: 6906511134019. Особливості: Кермо нового типу, Повітряний фільтр на двигуні, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр. Потужність: 9 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний. Вага: 150. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Дизель. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. Тип культиватора: Вертикальний. Модель двигуна: 186F. тип приводу: Редукторний. Кількість передач вперед: 3. Кількість передач назад: 1. Ширина колії коліс: 5.00-12. Ширина культивації: 1350 мм. Глибина культивації: 300 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 3 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Модель двигуна | 186F |
| Особливості | Кермо нового типу, Повітряний фільтр на двигуні, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 9 к.с. л. с. |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина колії коліс | 5.00-12 |
| Ширина культивації | 1350 мм |
| Штрих код | 6906511134019 |
| Тип привода | Редукторний |
- Ціна: 35 310 ₴

