
Автомобільний акумулятор Westa 6CT-75Ah EN 700A (L+) EFB ASIA Аз (WAE751)
- Немає в наявності
- Код: 3-WAE751
3 680 ₴
Автомобільний акумулятор Westa 6CT-75Ah EN 700A (L+) EFB ASIA Аз (WAE751)
Акумулятор Westa 6CT-75Ah EN 700A (L+) EFB ASIA АзЕ (WAE751) — це сучасний, потужний і надійний необслуговуваний акумулятор, спеціально розроблений для автомобілів азійського виробництва (Toyota, Honda, Mitsubishi, Mazda, Hyundai, Kia, Nissan та інших). Виготовлений за технологією EFB (Enhanced Flooded Battery), він забезпечує підвищену стійкість до циклічних навантажень, глибоких розрядів і вібрацій, а також має збільшений термін служби порівняно з класичними свинцево-кислотними акумуляторами.
Модель WAE751 поєднує ємність 75 Ah і високий пусковий струм 700A (EN), що гарантує надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов. Корпус азійського стандарту (ASIA) з тонкими клемами робить цей акумулятор повністю сумісним із більшістю японських і корейських автомобілів. Необслуговуваний тип (АзЕ) означає, що акумулятор не потребує перевірки рівня електроліту чи доливання води — він герметичний і готовий до роботи протягом усього терміну експлуатації.
Особливості та переваги
Технологія EFB (Enhanced Flooded Battery) — підвищена стійкість до глибоких розрядів і збільшений термін служби.
Необслуговуваний тип (АзЕ) — не потребує технічного догляду, повністю герметичний.
Оптимізований для автомобілів азійського типу (ASIA) — компактний корпус і тонкі клеми.
Пусковий струм 700A (EN) — забезпечує впевнений запуск двигуна навіть за низьких температур.
Ємність 75 Ah — ідеально підходить для авто з потужним двигуном і великою кількістю електроніки.
Полярність L+ (ліва) — стандарт для багатьох японських та корейських автомобілів.
Міцний корпус — стійкий до вібрацій, механічних пошкоджень і перепадів температур.
Сучасні технології WESTA — гарантують стабільну подачу енергії та довговічність роботи.
Технічні характеристики
Ємність: 75 Ah
Пусковий струм (EN): 700 A
Напруга: 12 В
Технологія: EFB (Enhanced Flooded Battery)
Тип корпусу: ASIA
Тип: АзЕ (необслуговуваний)
Полярність: ліва (L+, «плюс» зліва)
Клеми: азійський стандарт (тонкі)
Виробник: WESTA (Україна)
Застосування
Акумулятор Westa 6CT-75Ah EN 700A (L+) EFB ASIA АзЕ (WAE751) призначений для японських і корейських автомобілів — таких як Toyota, Honda, Mazda, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Nissan тощо. Ідеально підходить для авто з системою Start-Stop та підвищеним енергоспоживанням, забезпечуючи стабільну подачу енергії, надійний запуск двигуна і тривалий термін служби навіть у складних умовах експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ємність акумулятору | 75 А. г |
| Пусковий струм | 700 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Westa |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 18.45 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 3-WAE751 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип корпусу | Азійська |
| Тип клем | Стандартний конус (Європа) |
- Ціна: 3 680 ₴

