
Автомобільний акумулятор EXIDE Start-Stop AGM (EK960) 96Аh 850A R+ (L5)
- Немає в наявності
- Код: 2-EK960
9 220 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний акумулятор EXIDE Start-Stop AGM(EK960) 96Аh 850A R+ (L5)
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 96 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | Exide |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 26.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | EK960 |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 220 ₴






