
Кран гідравлічний підкaтний cклaдaний 1т
- Нет в наличии
- Код: 9-gtmT31002CX-GS
12 979 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажувозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM T31002CX-GS - професійний гідравлічний механізм для підняття двигуна під час проведення ремонту автомобіля. Крани цього типу вирізняються високою надійністю і простотою. Конструкція корпусу складана, що дає змогу під час зберігання займати мінімум місця в гаражі.
Переваги крана GTM T31002CX-GS:
> Висока якість виготовлення
> Просте керування та швидке підняття вантажу
> Надійні гідравлічний механізм
> Максимальна робоча вага 1 т
Комплектація:
> Кран гідравлічний підкaтний cклaдaний
Галузь застосування:
> Автосервіс
> Промисловість
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 64.5 кг кг |
| Высота подъема | 2040 мм |
| Висота підхвату | 160 мм |
| Габарити | 1515x1050x1445 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 1000 кг |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Рабочий ход | 1880 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Кран підкатний |
- Цена: 12 979 ₴

