
Генераторна установка SC4000E-II 1ф 3,2кВт, ел.старт, бак-15л
- Нет в наличии
- Код: 9-SC4000E-II
20 100 ₴
Бензиновий генератор Vulkan SC4000E-II- пристрій для генерації напруги електричного струму в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії.
Призначення: призначений для відновлення подачі електрики в разі збоїв роботи електромережі. Може працювати в побутових умовах.
Особливості генераторів Vulkan
Хороша продуктивність
Ергономічний дизайн
Надійні альтернатори
Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC4000E-II
Якісні генераторні модулі для тривалих навантажень
Бензиновий двигун має полегшений старт і ступінь екологічності Євро 2
Надійні повітряні фільтри
Глушник з іскрогасником забезпечує низькі шуми при роботі
Датчик рівня масла в картері двигуна
На одній заправці при повному навантаженні може працювати до 12,5 год
Полегшена конструкція
Обладнаний глушником з іскропоглинаючим механізмом
Автоматична система захисту від перевантажень
Система стабілізації напруги дозволяє підключати чутливу електроніку
Захист від попадання пилу всередину робочого механізму
Посилений паливний бак
Може запускатися як вручну, так і за допомогою електричного стартера
Рівень шуму не більше 72 дБ
Паливний бак об'ємом 15 л
Інструкція експлуатації генератора Vulkan SC4000E-II
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вес | 50.0 кг кг |
| Витрати палива | 1.6 л/год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | міні,побутовий |
| Класс защиты | IP23 |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Количество фаз | одна |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об`єм бака для оливи | 0.8 л |
| Объем двигателя | 207 см3 куб. см |
| Объем топливного бака | 15.0 л л |
| Особенности | Система аварійної зупинки,Стабілізатор напруги AVR |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 3.2 кВт л. с. |
| Потужність двигуна (к.с) | 7.5 к.с |
| Потужність номінальна 1ф | 3.2 кВт кВт |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для квартири,для кемпінгу |
| Реализація | відкрите |
| Розміри | 62.5x49x51 см |
| Уровень шума | 96 дБ дБ |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | електростартер,ручний |
| Тип установки | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Цена: 20 100 ₴






