
Инвертор MAXION 1200W модифицированная синусоида
- Нет в наличии
- Код: 2-MXIN-PIV-1200A/B
1 971 ₴
+380 (67) 669-92-15
Відділ продажувозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інвертор MAXION 1200W модифікована синусоїда
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxion |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| USB | 5V 2A |
| Выходное напряжение | 220/230/240 Vac |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги акумулятора | 10.5-15V |
| Захист | Захист від перевантаження, захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перенапруги акумулятора, захист від низької напруги акумулятора |
| Захист від високої напруги | 15.5V |
| Захист від низької напруги | 10V |
| Максимальная эффективность | >90% |
| Мінімальна напруга акумулятора | 10.5V |
| Напряжение батареи | DC 12V |
| Номинальная мощность | 1200W Вт |
| Пиковая мощность | 2400W |
| Ток холостого хода | <0.6A |
| Форма хвилі | Модифікована синусоїда |
| Частота | 50Hz |
- Цена: 1 971 ₴







