
Акумуляторна батарея 6V 180Ah SUNLIGHT SLT GEL 6-180
- Немає в наявності
- Код: 26-SLT GEL 6-180
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Акумуляторна батарея 6V 180Ah SUNLIGHT SLT GEL 6-180
Акумулятор SUNLIGHT SLT GEL 6-180 — це високоякісна герметична свинцево-кислотна батарея з гелевим електролітом, призначена для стабільного енергопостачання в системах резервного живлення, телекомунікаційному обладнанні, системах безперебійного живлення (UPS), медичній техніці та інших промислових і побутових застосуваннях.
Завдяки технології GEL (гелевий електроліт), батарея має підвищену стійкість до глибоких розрядів, тривалий термін служби та стабільну роботу навіть у складних умовах експлуатації. Корпус із міцного ABS-пластику забезпечує захист від вібрацій, ударів і коливань температур.
Акумулятор SUNLIGHT SLT GEL 6-180 не потребує обслуговування, має низький рівень саморозряду та повністю герметичну конструкцію, що робить його безпечним і надійним рішенням для будь-яких систем енергозабезпечення.
Основні характеристики:
-
Тип: герметичний свинцево-кислотний, GEL (VRLA)
-
Номінальна напруга: 6 В
-
Ємність: 180 А·год (C20)
-
Термін служби: до 12 років (у буферному режимі)
-
Діапазон робочих температур: від -20°C до +50°C
-
Типова напруга заряду: 6.75–6.9 В (буферний режим)
-
Саморозряд: <3% на місяць при +25°C
Переваги:
-
Висока надійність і стабільність роботи
-
Стійкість до глибоких розрядів
-
Повна відсутність обслуговування
-
Безпечна герметична конструкція
-
Довгий термін експлуатації навіть у складних умовах
Акумулятор SUNLIGHT SLT GEL 6-180 — це оптимальне рішення для стабільної, безпечної та довготривалої роботи систем резервного живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Systems Sunlight |
| Країна виробник | Греція |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 180 А. г |
| Напруга | 6 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 56 ₴

